,,Flachowcy,, z bólem głowy. ,,Aby do Przerwy,, po przerwie

Dużo zaskakującego i ciekawego działo się podczas pierwszej rundy półfinałowej Letniej ,,Termobud Łapy,, Ligi Piłkarskich Amatorów OKF 2016.
Skazani na spokojną wygraną ,,Flachowcy,,  (tak  przynajmniej wynikało z ligowej tabeli, w której mieli aż 9 punktów przewagi nad rywalem) w piątkowy wieczór, na Orliku, zostali sprowadzeni na ziemię przez ,,Ale Grają,, i tym samym w decydującym spotkaniu, gwarantują sobie oraz wszystkim kibicom, dużą dawkę sportowych emocji .
W drugim meczu ekipa z ,,Drink Team,,  po pierwszej połowie spotkania prowadziła już 4:0, by w efekcie …..tylko zremisować, tracąc czwartą bramkę z rzutu karnego w ostatniej minucie gry, z obrońcą tytułu ,,Aby do Przerwy,,.
Tak swoją drogą,….  zauważcie Państwo, jak adekwatne do nazw swoich drużyn jest ich poczynanie na boisku.  Oczywiście, że traktujemy z przymrużeniem oka.  😉
Wyniki: 23 października 2016
Flachowcy – Ale Grają – 0:2
Drink Team – Aby do Przerwy 4:4

Mecze rewanżowe: 30 września 2016