Idą wakacje! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Zbliżają się wakacje. Warto więc spędzić je na sportowo, a okazji do tego będzie całkiem sporo!

Lato to słońce, a słońce to woda! Dla miłośników wodnych szaleństw dostępny będzie, 7 dni w tygodniu Basen Letni w Płonce Kościelnej. Do dyspozycji będzie basen duży o wymiarach 25×12,5 m oraz mały o wymiarach 5×10 m. Codziennie będzie można kąpać się w godzinach 11:00-19:00 pod nadzorem ratowników WOPR.

Na nowej, zmodernizowanej plaży w Uhowie będzie czynna wypożyczalnia kajaków. Do dyspozycji użytkowników będzie kilkadziesiąt kajaków. Po szaleństwie na wodzie będzie można skorzystać z wiat z miejscami na grilla, placu zabaw, wieży widokowej, boiska do siatkówki plażowej. Atrakcji nie zabraknie dla każdego!

Poza tym odbywać się będą w trakcie wakacji cykliczne imprezy – Narwiański Triathlon Bagienny (28 lipca), Koncertowe Bieganie -Cztery Pory Roku (7 lipca), a przez całe wakacje będą trwały zajęcia biegowe Biegam Bo Lubię, ligi piłkarskie dla dzieci oraz dla dorosłych. Po krótkiej, lipcowej przerwie, wrócimy również do zajęć Piłkarskiego Przedszkola dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. Kontakt w sprawie zajęć i obiektów pod numerem telefonu 85 714 24 75 lub mailowo okf1@wp.pl. Szczegóły także na naszym facebooku. Do zobaczenia!