Jaga – Aby do Przerwy w finale. Niepocieszone ZSM

Kolejną, niespotykaną, dawką emocji obdarzyli nas piłkarze zespołów występujących w ,,Termobud Łapy,,  Lidze Halowej Piłki Nożnej OKF sezonu 2015/2016 walczący o miejsca finałowe. W rewanżu, po pierwszym meczu remisowym, faworytem był zespół ZSM Łapy. Z końcowego zwycięstwa i miejsca finale cieszyli się, jednak, zawodnicy Jagi. Jeden strzelony gol na początku i późniejsza bardzo rozważna gra zawodników Jagi, oraz przypieczętowanie zwycięstwa, pod koniec spotkania wystarczyła na wywalczenie miejsca w finale.
W drugim meczu półfinałowym ekipa Aby do Przerwy nie pozwoliła na niespodziankę. Chociaż Flachowcy rozpoczęli od zdobycia gola dającego prowadzenie i prowadzili cały czas równorzędną grę, to doświadczenie boiskowe piłkarzy Aby do Przerwy, stanowiło, mało zauważalną ale różnicę, która pozwoliła na końcowe zwycięstwo 3:2.
Czy to będzie kolejny, zwycięski, finał Aby do Przerwy? Czy Jaga ich powstrzyma? Kto zdobędzie tytuł ,,Króla Strzelców,,? Który z zespołów cieszył się będzie z trzeciego miejsca? – odpowiedzi na te pytania oraz na wiele innych już w piątkowy wieczór 18 marca 2016 roku. Rezerwować sobie należy już dzisiaj  czas, aby móc być świadkami tych pojedynków. Zapraszamy.