Koszykarska Liga z Łapą:

Dobiegają końca rozgrywki „LIGI z ŁAPĄ” kobiet. W swoim ostatnim meczu łapskie gimnazjalistki doznały pierwszej  porażki w tych rozgrywkach. Przegrały z drużyną Dream Team 35 – 45. We wszystkich spotkaniach udowodniły, że to one są mistrzyniami tych rozgrywek. Zaprezentowały szybką dojrzałą koszykówkę  oparta na dobrej obronie. Z przeciwniczkami starszymi od siebie o kilka lat walczyły jak „równy z równym”.

W najbliższym tygodniu zostaną rozegrane dwa ostatnie mecze tych rozgrywek i wtedy rozstrzygnie się ostateczna kolejność. Jedno na dzień dzisiejszy jest pewne- puchar prezesa UKS „ŁAPA” powędruje  do rąk łapskich gimnazjalistek. Brawo dziewczyny! Życzę Wam powodzenia w rozgrywkach szkolnych, które dopiero się zaczynają.
Dominika Roszkowska 2 pkt Milewska Marlena 1 pkt
W trzecim pojedynku tego dnia drużyna ASP podejmowała zespół 4 LO Białystok. Mimo tego, że 4 LO grało drugi mecz z rzędu to pojedynek ten był bardzo emocjonujący. ASP na początku uzyskało znaczącą przewagę i zdawało się , że mecz jest już rozstrzygnięty. Nic bardziej mylnego. W czwartej kwarcie  białostoczanki nadrobiły stratę i omal nie doszło do dogrywki. Ostatecznie ASP  wygrało 36 – 35.