Łapskie judo w Pucharach Polski

Bardzo pracowity weekend mieli zawodnicy i trenerzy Uczniowskiego klubu sportowego „NAREW”. Brali oni udział w Pucharze Polski Młodzików w Łodzi i Pucharze Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w Opolu. W kategorii młodzika bardzo dobrze zaprezentowały się Konstancja Perajska i Julia Olechno zdobywając  srebrne medale w swoich kategoriach wagowych.  Zwłaszcza ta pierwsza zasługuje na duże brawa, bowiem w walce o złoto uległa ubiegłorocznej mistrzyni kraju dopiero w dogrywce. W Opolu zaś w sobotę walczyli juniorzy młodsi i tam także srebrny medal wywalczyła Maryla Kostyra, a miejsce 5 zajął Paweł Jabłoński. Niedziela przyniosła kolejny sukces, startująca w starszej kategorii wiekowej Maryla zdołała zdobyć brąz, czym potwierdziła, że jest w ścisłej czołówce kraju. Trenerami  są Łukasz i Piotr Pułkośnik
Sympatyków judo zapraszamy 12.06.2016 na Olimpiadkę Kubusia Puchatka która odbędzie się  na Orliku przy ul.Żwirki i Wigury. Początek walk o 10.00.