Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego w Judo

Siedmioosobowa ekipa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Narew” Łapy wystartowała w VI Otwartych Mistrzostwach Wysokiego Mazowieckiego Dzieci w Judo. W zawodach wystartowało 120 młodych zawodniczek i zawodników z podlaskich klubów. Miejsca na podium zdobyli zawodnicy Tomasza Łapińskiego i Łukasza Pułkośnika. Złoty medal wywalczył Karol Kulesza, srebrne Krzysztof Kulesza, Hubert Łapiński i Kacper Błażewicz, brązowy medal zdobył Łukasz Kulesza. Piąte miejsca zajęli Miłosz Zatyka i Tomasz Pietraszko.

Agata na fali

Dużym sukcesem zakończył się występ Agaty Roszkowskiej, która 09 maja podczas startu w Pucharze Europy w Kownie zajęła piąte miejsce w kat.wagowej do44kg. Podopieczna Piotra Pułkośnika po zdobyciu srebrnego medalu w Mistrzostwach Polski Juniorek i dobrym występie w Kownie ma szansę na start w Mistrzostwach Europy Juniorek.