Piłkarska Edmark Liga OKF: Cóż za mecz. Rozstrzygnięcie w ostatnim momencie

Ależ emocje zafundowali nam piłkarze 39 i Pół i Wodzionki w ostatnim pojedynku Edmark Ligi OKF. Najlepsi hollywoodzcy scenografowie nie powstydziliby się takiego dzieła.  Naprzeciw siebie stanęły ekipy, które nadawały ton naszym rozgrywkom. 39 i Pół – wytrawni technicy z klubową przeszłością  i Wodzionka – ambitne „młode wilki”, które twierdzą, że w przyszłym roku główne trofeum będzie ich.
Rozpoczęli z wysokiego „C” 39 i Pół – zdobywając dwie bramki w pierwszych dwóch minutach. Nie zdeprymowało to miłośników góralskiej zupy. Ciągle atakowali lecz ich strzały mijały światło bramki. Ale „ co się odwlecze to nie uciecze” jak mawia porzekadło – kolejne ich szarże doprowadziły do wyrównania a w dalszej części gry do objęcia prowadzenia 4:2. Wtedy to lew obudził się w „ cyfrowych”. Teraz oni zaaplikowali kolejno cztery gole wychodząc na prowadzenie 6:4. Gdy „już byli w ogródku i witali się z gąską” padła piąta bramka a w chwilę później szósta wyrównująca stan meczu. Wynik remisowy nie krzywdziłby żadnej z ekip, ale wielka determinacja Wodzionki w dążeniu do celu przyniosła efekt równo z syreną kończącą to wyjątkowe spotkanie. Oba zespoły zasłużyły na wielkie brawa.
W pozostałych spotkaniach Tesco rozstrzelało Bez Litości 17:5, Bieniek Team, po dobrym spotkaniu, nie sprostał liderującym Aby do Przerwy ulegając 7:11, Piętki oddały swój mecz walkowerem zespołowi W.J.D. w ten sposób wskazując jakie powinni zajmować miejsce w tabeli.

64:158

Najlepszym strzelcem rozgrywek został Hubert Łapiński z Aby do Przerwy zdobywając 73 gole wyprzedzając kolegę z drużyny Roberta Tomaszewskiego autora 53 trafień.
[singlepic id=369 w=320 h=240 float=]
Przed nami pozostała ostatnia odsłona rozgrywek Edmark Lig OKF. W najbliższy piątek 25 marca, w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach będziemy świadkami finałowych spotkań najlepszych z nich.
Rozpoczną siatkarki Mniszek I(obrończynie Pucharu) i ZSMu o godzinie 17. Godzinę później na parkiecie pojawią się siatkarze Zatorza (obrońcy Pucharu) i również ZSM. Godzina 18 to czas przeznaczony dla najlepszych koszykarzy: Wnory Pażochy Super Sonics zmierzą się z Old Seven. Na zakończenie rozgrywek od godziny 20.  wystąpią piłkarze Aby do Przerwy, których rywalami będą 39 i Pół.