"TERMOBUD" Łapy Liga HPN OKF 2016/2017 – Myślami w ćwierćfinale

Mimo, że do zakończenia fazy grupowej ligi pozostała jeszcze jedna kolejka, to osiem ekip już może przygotowywać się do starcia w ćwierćfinałach. W piątek wiele się wyjaśniło.
W pierwszym pojedynku grupy A nie mogło być kompromisu – Mączka Premium grała z FC Goryle i zespół zwycięski miał awans w kieszeni. Przez pewien fragment meczu nie wiadomo było, czy zespoły grają normalny mecz, czy może w tak zwanego “tysiąca” – słupki i poprzeczki zawodnicy obijali co chwilę. Kiedy jednak już zaczęli trafiać, gole padały jak na zawołanie. Po zaciętym i wyrównanym meczu, Mączka Premium wygrała 5:3
Drugi mecz to starcie  Aby Do Przerwy i Coś Się Popsuło. Tu brylowali faworyci – Aby Do Przerwy, prowadzeni do zwycięstwa przez Huberta Łapińskiego. Strzelił 7 goli i od piątku lideruje w klasyfikacji strzelców, mając na koncie 12 bramek. Wynik meczu – 14:2 dla Aby Do Przerwy.
Trzeci mecz, czyli starcie Gibraltaru z Ale Grają, nie odbył się. Na parkiet wyszedł tylko Gibraltar. Sędzia odgwizdał więc walkower.
W ćwierćfinale zagrają: Aby Do Przerwy, Flachowcy, Mączka Premium, Stara Pogoń, Gibraltar, Petrus Łapy, Tiki Taka, Kowale.