"Termobud" Łapy Liga HPN OKF 2016/2017 – Wszystko dobre co dobrze się kończy

W ostatniej kolejce grupowej niewiele się mogło zmienić i…niewiele się zmieniło. Na trzecim miejscu w grupie A pozostała Stara Pogoń, na czwartym Mączka Premium. Mimo grania, praktycznie, o nic, zawodnicy zafundowali nam nie lada emocje
W pierwszym meczu podczas walki o piłkę jeden z zawodników FC Goryli poślizgnął się i pechowo uderzył głową o ławkę, rozcinając skórę na czole. Musiało interweniować Pogotowie Ratunkowe. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło – mamy nadzieję, że szew wyszedł równo. Pomimo zaciętej walki, FC Goryle przegrały wyraźnie z Flachowcami 9:1.
W drugim meczu złe obuwie do grania na hali zawodnika Mączki Premium spowodowały niekontrolowany poślizg na tyle pechowo, że doprowadził on do niebezpiecznego faulu na rywalu z Aby Do Przerwy. Szczęściem, że nic groźnego i tym razem się nie stało. Mecz pełen emocji, w którym prawie z każdej akcji padała bramka, Aby Do Przerwy wygrali 12:7.
Ostatni mecz rundy  ekipy Coś Się Popsuło honorowo, bo strzeleniem jednego gola, pożegnali się z ligą, przegrywając ze Starą Pogonią 9:1.
W tej edycji ligi nie zagrają już trzy zespoły – FC Goryle, Coś Się Popsuło i Ale Grają. Dziękujemy za walkę i do zobaczenia w kolejnej edycji.