“To ostatni piątek, jutro się rozstaniemy”… Ale wcześniej będzie ogień!

Przed nami dwa ostatnie, ale najciekawsze i najważniejsze mecze Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej, organizowanej przez Ośrodek Kultury Fizycznej. Sponsorem rozgrywek jest firma Profit Biuro Rachunkowe Tomasz i Joanna Kozicz. 

O godzinie 18:30 odbędzie się mecz o 3. miejsce. Pokonani w półfinałach będą mieli szansę zakończyć rozgrywki zwycięstwem. Kowale zagrają z Flachowcami. Co ciekawe, drużyny, które przegrały w półfinałach, były najlepsze w swoich grupach. Coś w półfinałach się jednak zacięło i Kowale musieli uznać wyższość Aby Do Przerwy (0:4), a Flachowcy – KS Niszczycieli (porażka 3:4). Bukmacherzy mają duży problem z tym meczem, ale minimalnie większe szanse dają Flachowcom, którzy mają szerszą kadrę, wygrali wszystkie mecze w grupie i bardzo nieznacznie przegrali w półfinale.

  • ZWYCIĘSTWO FLACHOWCÓW – 2,15
  • ZWYCIĘSTWO KOWALI – 2,40

W Wielkim Finale, który rozpocznie się o 19:10, zmierzą się drużyny, które do ostatniej kolejki musiały walczyć o awans z grupy  – Aby Do Przerwy i KS Niszczyciele. W półfinałach z kolei poradzili sobie zaskakująco łatwo, strzelając rywalom po 4 gole. Finaliści mogą pochwalić się mocną defensywą – Aby Do Przerwy stracili tylko 10 goli, a KS Niszczyciele tylko 9 razy dali się zaskoczyć. Niszczyciele mają też w swoich szeregach kilku dobrze wyszkolonych piłkarzy, którzy potrafią rozmontować niejedną defensywę – zrobili to już 28 razy, co jest najlepszym wynikiem wśród wszystkich zespołów. Jeśli obydwa zespoły przystąpią do meczu w najmocniejszych składach, o wytypowanie wygranych jest naprawdę trudno. Bukmacherzy więcej jednak płacą za wygraną Aby Do Przerwy.

  • ZWYCIĘSTWO KS NISZCZYCIELI – 2,1
  • ZWYCIĘSTWO ABY DO PRZERWY – 2,45

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach w najbliższy piątek od godziny 18:30! Wstęp oczywiście wolny.