W rewanżu będzie trudno ale ….

Nie udał się wyjazd UKS Jedynka Łapy na mecz w ramach eliminacji do MP młodziczek z MUKS Piaseczno. Dziewczęta osłabione brakiem dwóch podstawowych zawodniczek przegrały 82:56 i w rewanżu w Łapach będą miały trudne zadanie odrobić taką różnicę punktową.
Nasze dziewczęta zaczęły mecz bardzo zdenerwowane, widać było respekt przed bardziej doświadczonymi i ogranymi rywalkami. Po dwóch kwartach przegrywały 20:48, po dłuższej przerwie postanowiły bardziej powalczyć i efekt był od razu widoczny, drugą połowę meczu wygrały 36:34. O końcowym wyniku zadecydował zły i bojaźliwy początek meczu i duże straty punktowe. W naszym zespole najwięcej pkt rzuciły; Brzozowska Julia 21, Roszkowska Julia 12 i Cimoch Aleksandra 8, dla Piaseczna mecz wygrała najskuteczniejsza zawodniczka ligi mazowieckiej Rudenko Zuzanna rzucają aż 37 pkt. Rewanż odbędzie się w niedzielę 20 marca o godz. 13.00 w hali Gimnazjum nr 1 w Łapach, zapraszamy kibiców.
MUKS Piaseczno – UKS Jedynka Łapy  82:56 (6:24, 14:24, 17:18, 16:19)