Wakacyjna Liga Piłkarska im. Bohaterskich Dzieci Polskich – po 1 kolejce

[singlepic id=2091 w=320 h=240 float=center]

We wtorek na Orliku piłkarską rywalizację w ramach Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej im. Bohaterskich Dzieci Polskich rozpoczęli młodsi piłkarze z Łap. W żadnym z trzech meczów nie było kalkulacji, a i tak już wysoką, wręcz tropikalną temperaturę, jeszcze bardziej podnieśli piłkarze – walką i zaangażowaniem w grę.

W rywalicacji drużyn z gimnazjów swoje mecze wygrali Szybcy i Wściekli i Sicarios. Pierwsi pokonali Legendy Futbolu (mamy nadzieję – przyszłe legendy) 5:3, a drudzy poradzili sobie z Ekipą Żuka, wygrywając 6:2.

Pierwszy mecz w kategorii szkół podstawowych do udanych zaliczą “Rangersi”, czyli Power Rangers, którzy swoich rywali, Łapskie Diabły, pokonali 6:3. Diabły szansę na rewanż będą mieć już za tydzień.

Kolejne mecze odbęda się 18 lipca. O 9:00 obejrzymy pojedynek dwóch zwycięskich ekip z gimnazjum – Legendy Futbolu zmierzą się z Sicarios. W drugim meczu gimnazjalistów, który rozpocznie się o 9:40, Szybcy i Wściekli zagrają z Ekipą Żuka. O godzinie 10:20 drugi mecz pomiędzy Power Rangers i Łapskimi Diabłami. Zapraszamy!

(OKf)