Wyniki Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego Miasta i Gminy Łapy


W dniu 29.01.2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach odbyło się uroczyste podsumowanie Otwartego Turnieju w Tenisie Stołowym Miasta i Gminy Łapy w kategorii OPEN mężczyzn.

Zmagania trwały prawie miesiąc. Wystartowało 13 zawodników. Chociaż nie wszystkim trenującym wystarczyło odwagi by wystartować w turnieju to brali oni czynny udział w dopingowaniu swoich kolegów. Grano systemem “każdy z każdym” do trzech wygranych setów. Zawody przyczyniły się do możliwości skonfrontowania umiejętności pomiędzy wszystkimi zawodnikami.

Uroczystego podsumowania turnieju i wręczenia nagród dokonali:
Burmistrz Miasta i Gminy Łapy-Pan Krzysztof Gołaszewski
Przewodniczący Rady Miejskiej w Łapach -Pan Sławomir Maciejewski
Końcowa kolejność turnieju:
1.Damian Szyluk
2.Jarosław Bukłaho
3.Dariusz Sawko
4.Marcin Gromadzki
5.Wojciech Kusznerko
6.Krzysztof Truszkowski
Cieszymy się, że turniej przyniósł  Państwu relaks, dobrą zabawę i możliwość ciekawej rywalizacji, z której wszyscy mogliśmy skorzystać. Chcemy w ten sposób pokazać mieszkańcom, że w tenisa może grać każdy.
Tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport. Doskonali elementy koordynacji ruchowej jak również przynosi korzyści ciału i umysłowi.
Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach składa serdeczne podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach Panu Danielowi Gołaszewskiemu oraz Pani Ewie Niewińskiej za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej jak również w pomoc przy organizacji Turnieju.