JUDO LEGIA CUP

W sobotę 01.04.2017 roku na Warszawskim Bemowie odbył się turniej judo Legia Cup, w zawodach wystartowała ogromna ilość zawodniczek i zawodników.Nie mogło zabraknąć tam reprezentantów UKS „Narew” Łapy. W 12 osobowej grupie reprezentującej nasz klub większość pierwszy raz startowała na tak wielkim turnieju. Nie przeszkodziło to podopiecznym Łukasza i Piotra Pułkośnik, a także Tomasza Łapińskiego w bardzo dobrym występie. Kolekcja klubu została wzbogacona o 6 medali ( w tym 3 złote). Na najwyższym stopniu podium stanęli Konrad Łupiński, Wiktoria Mosur i Kacper Błażewicz. Srebro wywalczyli  Filip Dębicki i Mateusz  Mika, a brąz Damian Dzierżek. Na 7 miejscu została sklasyfikowana Magdalena Piszczatowska, a udział w zawodach zaliczyli : Piszczatowska Gabriela, Krasowska Aleksandra, Adamska Magdalena, Miłosz Zatyka i Igor Bruliński.