Paweł i Julia ze złotem. Inni Narwianie też dobrze

W dniu 18.10.2015 w Białymstoku, w hali Politechniki Białystok odbył się VI Międzynarodowy Turniej Judo im. Leszka Piekarskiego. Łapski klub “NAREW” reprezentowała grupa 8 zawodników i spisali się naprawdę dobrze. W turnieju, w którym wystartowało około 600 zawodników  z Białorusi, Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii łapiacy zdobyli 4 medale. Złoto wywalczyli Paweł Jabłoński, który przed 2 tygodniami był 5 w Mistrzostwach Polski Młodzików i Julia Olechno. Srebro wywalczyli, Perajska Konstancja i Łupiński Konrad. Na 7 pozycji sklasyfikowany został Konrad Dzierżek, który w decydującej walce przegrał z dwukrotnym mistrzem Polski. Już za tydzień największe wyzwanie przed naszymi zawodnikami, a mianowicie występ przed własną publicznością. 24.10.1015 w hali ZSM odbędzie się XII Międzynarodowy Turniej Judo  im. Antoniego Laszuka, na który serdecznie zapraszamy i liczymy na wsparcie i doping dla podopiecznych Łukasza i Piotra Pułkośnik, Tomasza Łapińskiego i Magdaleny Kamińskiej.