Zwycięstwo AS-a w Szepietowie

W I Turnieju  siatkówki o Puchar Burmistrza Szepietowa dnia 18.10.2015 w rewelacyjnym stylu zwyciężyła drużyna UKS Akademii Siatkówki Łapy I w składzie: Oliwia Zimnoch (K), Justyna Chorodyńska, Magdalena Grochowska, Anna Żukowska. Po znakomitej grze i pewnym zwycięstwie we wszystkich meczach w grupie, dziewczęta awansowały prosto do finału, w którym pokonały rywalki 2:0 nie przegrywając tym samym ani jednego seta w całym turnieju. Najlepszą zawodniczką drużyny została wybrana Justyna Chorodyńska. Z bardzo dobrej strony pokazała się również II drużyna Akademii Siatkówki Łapy w składzie: Magdalena Twarowska (K), Julia Kondracka, Julia Nikołajuk, Martyna Wnorowska, Wiktoria Grochowska, Sandra Choińska. W znacznej części był to debiut nowych adeptek naszej Akademii na siatkarskim parkiecie. Dziewczęta po ogromnej walce zajęły ostatecznie VIII miejsce. Najlepszą zawodniczką drużyny została Sandra Choińska. Jesteśmy
z Was niezmiernie dumni. Nawet trenerzy naszych przeciwniczek zachwalali wasze ogromne umiejętności. Dobra robota dziewczyny. Gratulacje!!
[singlepic id=1603 w=320 h=240 float=]
…i drugie miejsce w Płocicznie

10 października 2015 roku w Zespole Szkół im. Lotników Polskich w Płocicznie – Tartak odbył się już V Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Suwałkach. Wzięły w nim udział osiem zespołów w podziale na dwie grupy: młodziczki i kadetki. Zawodniczki UKS Akademia Siatkówki Łapy zajęły II miejsce w kategorii Młodziczek oraz IV w kategorii Kadetek Na zakończenie Andrzej Kolenkiewicz, prezes BS w Suwałkach, wręczył wszystkim zespołom pamiątkowe koszulki, puchary i upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Suwałkach Na zakończenie turnieju organizatorzy podziękowali trenerom wszystkich drużyn, wręczając im przygotowane upominki i podkreślając, że bez ich zaangażowania dziewczęta nie osiągałyby sukcesów w siatkówce.