Już w najbliższy piątek ruszają rozrywki ,,PROFIT Łapy,, Halowej Piłki Nożnej OKF 2017/2018

Dwanaście zespołów, czterdzieści i cztery mecze rozgrywane przez ponad 24 godziny, w tym finałowe,  ponad stu zawodników, setki kibiców oraz niezliczone pokłady emocji, dzięki którym śnieg nie zagości w pobliżu, zawsze gościnnej, hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. To wszystko dawkowane będzie w ,,copiątkowych,, porcjach już od 17 listopada.
[singlepic id=2159 w=320 h=240 float=center]
Zobaczymy drużyny o nazwach znanych, w łapskim sportowym światku, i całkiem nowe  oraz nowy logotyp starego sponsora, któremu bardzo, ale to bardzo, jesteśmy wdzięczni za wspieranie naszych poczynań.  Jedno jest  pewne, że mistrzowskiego trofeum nie obroni drużyna Petrusa, która nie może wystąpić ze względów regulaminowych. (chłopcy przekroczyli osiemnastki i są zgłoszeni w PZPN) a więc za ok. pięć miesięcy urodzi się nam nowy mistrz.
Czy będą nim ubiegłoroczni wicemistrzowie  Flachowcy,  a może młodzież z ZSM-u lub faworyt i kolekcjoner tytułów Aby do Przerwy?  A może ktoś inny? Wśród uczestników są przecież bardzo cenione firmy jak T.O.S, Tiki Taka, Drink Team, Ale Grają i Kowale.  Oraz nowe – Kwartyle i MKW 96. Jest też i Mączka Kostna, która, zapewne, i w tym sezonie czymś  wszystkich zaskoczy.
No to do piątaku.
Regulamin
Terminarz
(OKf.)