Świetny występ naszych młodszych zawodników w IV Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki!

Świetny występ naszych młodszych zawodników w IV Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki , który odbył się w Warszawie 04.11.2017 r. Najlepiej wypadli  Wiktoria Przeździecka, Magdalena Piszczatowska, Damian Dzierżek i Hubert Łapiński którzy zdobyli złote medale. Srebrne medale wywalczyli Ola Krasowska ,Gabriela Piszczatowska, Kacper Błażewicz ,Miłosz Zatyka ,Tomasz Pietraszko  i Filip Dębicki. brązowy medal wywalczył Kacper Polowczyk.
Zawodnicy otrzymali wspaniałe medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich zawodników Miłosz Zatyka miał największe szczęście i wylosował rower górski.
W zawodach wystartowało 24 klubów z Polski, Ukrainy, Rosji, Łotwy. Judocy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Narew Łapy z jedenastoma medalami – 4 złote , 6 srebrnych 1 brązowy wygrali klasyfikacje medalową.
To bardzo utalentowane dzieci które bardzo solidnie trenują ,a ciężka praca na treningach i obozach sportowych zaczyna przynosić efekty.Gratulacje!