Zgłoś się do biegowych Czterech Pór Roku

23 lutego odbędzie się pierwszy bieg z cyklu „Koncertowe Bieganie w Łapach – Cztery Pory Roku”. Można już dokonywać zapisów w Ośrodku Kultury Fizycznej. Udział w zawodach jest bezpłatny.

W tym roku podobnie jak w 2019, odbędą się cztery biegi: zimowy – 23 lutego, wiosenny – 17 maja, letni – 5 lipca i jesienny – 18 października. Każdorazowo start biegu odbędzie się na stadionie o godzinie 12:00. Żeby znaleźć się w generalnej klasyfikacji, trzeba być bardzo systematycznym i ukończyć wszystkie cztery biegi. Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 85 715 24 75, mailowo na adres okf1@wp.pl, poprzez Facebook lub osobiście w biurze OKF-u w Łapach przy ul. Leśnikowskiej 18 (stadion).

W biegach mogą wziąć udział osoby urodzone w 2003 roku i starsi. Po każdym biegu nagradzani będą najlepsi zawodnicy i zawodniczki, na koniec cyklu nagrodzimy najlepszych biegaczy we wszystkich kategoriach wiekowych.

Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 11:00. Start o 12:00. Trasa biegu o długości około 8 kilometrów: stadion miejski, droga dojazdowa do stadionu, ul. Łąkowa, ul. Gliniana, droga prowadząca na Bindugę obok ogródków działkowych, powrót na stadion, ponownie teren Bindugi, pętla po ścieżkach Bindugi, powrót na stadion.

Przed startem należy się zapoznać z regulaminem zawodów.

REGULAMIN 4 PORY ROKU 2020